Araç Takipte Kampanya

Çevrimiçi Hizmet

Hakan Elektronik

Sosyal Medya Hesaplarımız

REKLAM İZLE PARA KAZAN

 

BİR DİĞER ÖNEREBİLECEĞİM "DATADIGGERS"

Bunun içinde ne var?

Başarıyla doldurduğunuz her çevrimiçi ankette, doğrudan üye hesabınıza para kazanıyorsunuz. Kazanılan tutar, tahmini röportaj süresine bağlıdır ve her zaman, sizi e-posta ile gönderdiğimiz her anket davet mektubunda gösterilir. Yalnızca başarıyla tamamlanan anketlerin ödüllendirildiğini lütfen unutmayın. Belli bir çalışma için yeterlik kazanmadığınız da olabilir, bu durumda bir ödül kazanmayacaksınız. Profilinize uygun olan çalışmaları size göndermeye gayret ederiz, bu nedenle profilinizi her zaman güncel tutmanız önemlidir.

Sonuç olarak, sistem çok basit: anketler başarıyla tamamlandığında kazanç miktarı o kadar yüksek! Hesabınızda 20 TL toplandıktan sonra, aşağıda belirtilen ödeme yöntemlerinden herhangi birini kullanarak paranızı kolayca geri çekebilirsiniz:

  • Amazon.com’daki e-Hediye Kartları: Amazon.de web sitesinde (https://www.amazon.de) çeşitli ürünler için indirimler almak için kullanabileceğiniz elektronik hediye çeki. Bu kuponu satın almak için gereken minimum tutar 38 TL’dir.
  • G2A.com’daki e-Hediye Kartları: G2A.com web sitesinde (https://www.g2a.com) çeşitli ürünler için indirimler almak için kullanabileceğiniz elektronik hediye kuponları. Bu kuponu satın almak için gereken minimum tutar 21 TL’dir.
  • Biletix.com’dan e-Hediye Kartları: Biletix.com web sitesinde (http://www.biletix.com/anasayfa/TURKIYE/tr) çeşitli biletleri indirimli almak için kullanabileceğiniz elektronik hediye çekileri. Bu kuponu satın almak için gereken minimum tutar 25 TL’dir.
  • Airtime e-Hediye Kartları: MTN, glo, etisalat veya airtel müşterisiyseniz, cep telefonu ön ödemeli kartınızı doldurmak için kullanabileceğiniz elektronik hediye kuponları. Bu konuda daha fazla bilgi edinin burada. Bu kuponu almak için gereken minimum tutar 27.20 TL’dir.

Paranızın geri çekilmesi çok basit:

  1. Hesabınıza giriş yapın
  2. “Profili güncelle” yi tıklayın ve tercih edilen ödeme yöntemini seçin. “Güncelle” yi tıklayın.
  3. “Ödülleri değiştir” e gidin ve “Kullan” düğmesini tıklayın. İşte bu!
© Hakan Elektronik - Hakan Durmuş Tarafından Tasarlanmıştır. Tel : 0 536 677 1234
Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation